x
Ładowanie...

O nas

Kilka słów o nas

Nasza pracownia zajmuje się projektowaniem od ponad dziesięciu lat. Zdobyliśmy doświadczenie działając w różnych środowiskach, zespołach architektów czy inwestorów, mierząc się ze zróżnicowanymi problemami. Za każdym razem do zagadnienia podchodziliśmy w sposób jednostkowy, indywidualny. Szukamy rozwiązań, które są wypadkową idei, kontekstu, estetyki i przejrzystości funkcji.

Działania te zaowocowały licznymi realizacjami, wyróżnieniami i nagrodami. W swoim dotychczasowym dorobku mamy prace związane z budownictwem jednorodzinnym, komercyjnym i budynkami użyteczności publicznej. Przez ostatnie lata pracy skoncentrowaliśmy się na obiektach kulturalnych.

W pracy, tak jak i w życiu, szukamy równowagi pomiędzy zewnętrzem a wnętrzem przestrzeni, którą kreujemy. Nie ma rozwiązań idealnych ale istnieją kompromisy pomiędzy oczekiwaniami a możliwościami. A ich osiągnięcie, skutkujące zadowoleniem naszych klientów jest źródłem naszej zawodowej i osobistej satysfakcji.

Nagrody i wyróżnienia

w otwartych ogólnopolskich konkursach architektonicznych

2013

Wyróżnienie w Zgorzelcu

 

2014

II miejsce - Nadleśnictwo Poddębice

I miejsce - Dom Kultury w Bytowie


2015

I miejsce - Nadleśnictwo Złoczew

2016

I miejsce - Dom Kultury w Brześciu Kujawskim

I miejsce - Dom Kultury w Nowym Targu

Budownictwo ekologiczne

Od początku kariery zawodowej pojawiły się w mojej pracy zainteresowania związane z budynkami wykonanymi z materiałów ekologicznych. Jednym z nich było i jest drewno – jako element konstrukcyjny, wykończeniowy, szczególnego opracowania.  Materiał  naturalny,  estetyczny, niepowtarzalny  i przyjazny człowiekowi powoduje , że poddany obróbce architekta może oddziaływać na odbiorcę w sposób inny niż materiały alternatywne.

Chęć użycia drewna w swojej pracy spowodowała pozyskanie wiedzy , którą w tej chwili promujemy realizując budynki bądź ich fragmenty w technologii szkieletowej, z bala litego czy z drewna klejonego. W swoim dorobku posiadamy realizacje kilkudziesięciu projektów wykonanych w tej technologii. Kilka prac mogą Państwo obejrzeć w zakładce projekty -> budownictwo drewniane.

125Zakończonych projektów
105Szczęśliwych Klientów
11Przepracowanych lat

Nasi

Klienci